Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Eksploracja » Fortyfikacje i obiekty militarne

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Post Napisane: 15 mar 2014, o 04:08 
Moderator

Imię: Franz
Autko wypadło już z rynku. Silnik był na Pb. Pożegnałem się z nim po około 180 tysiącach kilometrów lub trzech latach. Autko było regularnie serwisowane. Wymieniłem nadprogramowo łożyska przednich kół (półośki) i wydech. Oponek nie wymieniłem, ale miałem komplet letni i zimowy.
Silnik wyjątkowo udany i odpowiedni do masy pojazdu. Pozwalał na stosowanie co drugiego biegu przy spokojnej jeździe. Startowałem z bardzo krótkiej "1", potem spokojnie włączona "3", "5"...... dawała poczucie komfortu jazdy na miarę klasy samochodu. Autko świetnie wchodziło w zakręty a po lekkim przyśpieszeniu nie było problemu z wyjściem z zakrętu. Nie było wymagające na suchej nawierzchni i wybaczało błędy kierowcy. Nauczyłem się nim jeździć po przejechaniu 3000 kilometrów.

W terenie musiałem bardzo delikatnie operować pedałem gazu. Należało respektować ciężki przód pojazdu. Czasami na miękkim podłożu, ratowało z opresji dużo niższe ciśnienie w przednich kołach.

Auf...

Post Napisane: 30 cze 2016, o 08:39 

Imię: Paweł
Dodam swoje trzy grosze. Włóczę się po fortyfikacjach dobre 30 lat. Samochód typu suv to wg.mnie element niezbędny. Najlepiej wspominam toyotkę rav4 z napędem na 4x4. Wszędzie się wjechało. Do dzisiaj pamiętam trasę do schronu bojowego trzystrzelnicowego pod Mławą. Błoto po pachy a ja elegancko podjechałem. Zdziwienie Kolegów których tam spotkałem (w kaloszach zasuwali z trzy kilometry) bezcenne :lol: Teraz jest kia sorento ale to już nie to.

Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop Wypowiedź dla Facebook

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Eksploracja » Fortyfikacje i obiekty militarne