Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQUtwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Napisane: 18 gru 2012, o 06:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2010, o 08:07
Posty: 103
Lokalizacja: Sosnowiec
Imię: Płomień
Dostać do anten? Raczej jak się nie jest pracownikiem/ serwisantem jest to niemożliwe. Nawet po sforsowaniu pierwszych drzwi zanim się dostanie się do drugich myślę, że grupa interwencyjna już będzie pod budynkiem. Ewentualnie drabinę gdzieś ustawić ale to może być problematyczne.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 18 gru 2012, o 17:25 
Offline

Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 20:24
Posty: 20
Imię: Piotr
Nie, nie... anteny mi nie potrzebne.
Chodzi tylko o dostęp do wyższych partii budynku.

_________________
Ja tu byłem...


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 19 gru 2012, o 23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2010, o 08:07
Posty: 103
Lokalizacja: Sosnowiec
Imię: Płomień
Jak prowadzi tam tylko klatka do anten to nie ma szans


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 9 sty 2013, o 18:54 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2010, o 14:52
Posty: 12
Lokalizacja: Sosnowiec
Imię: Mirek
Dziś z FARENEM byliśmy na piwie w pobliżu wydziału farmacji i spostrzegliśmy dwóch jegomości którzy wywijali latarką na wszystkie strony, niestety nie zrobiliśmy żadnych zdjęć choć próbowaliśmy i potwierdzam jest klatka którą da się wejść nawet na dach od strony przemszy, Ci jegomoście weszli NAJPRAWDOPODOBIE niezauważeni przez psy i ochronę.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 9 sty 2013, o 23:02 
 
Może trochę sprostuję, faktycznie od strony Przemszy na wyższych kondygnacjach zauważyliśmy dwie osoby z latarkami idące na górę klatką schodową, przynajmniej jedna z nich znalazła się na dachu budynku, po kilku minutach oboje zaczęli schodzić jednak zanim obiegłem Przemszę i podszedłem do budynku od strony ulicy Rozwojowej nikogo już nie zauważyłem.

-Nie mogli być to ochroniarze którzy w tym czasie akurat przekazywali sobie zmianę.
-Serwis anten też jest mało prawdopodobny o tej godzinie (ok. 17:30-18:00) dodatkowo po zmroku
-Złomiarze którzy zdemontowali większość blaszanej elewacji od strony Przemszy też jakoś tam się dostali

Wniosek: wejście na wyższe kondygnacje jest możliwe!!!

Na koniec mojej wypowiedzi fotka na oświetloną część budynku i kontener ochrony.
Obrazek

i jeszce jedno od strony akademików z boku budynku postawiono dwie nowe lampy (min. przy dawnej bramie głównej), nawet po zmroku jest jasno jak w dzień.


Góra 
  
 
 Post Napisane: 24 sty 2013, o 18:00 
Offline

Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 20:24
Posty: 20
Imię: Piotr
Ochroniarze, podczas przekazania zmiany mają zwyczaj chodzić razem na obchód, by upewnić się, że na zmianie poprzedniego nic nie zaszło...
Przynajmniej tak słyszałem. W każdym razie serdecznie dziękuję za info. :D

_________________
Ja tu byłem...


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 29 cze 2013, o 12:01 
 
ŚUM wykupił od Sosnowca działki na których został wybudowany budynek Wydziału Farmacji, uczelnia planuje teren sprzedać możliwe więc że budynek za jakiś czas zniknie z krajobrazu miasta.

http://www.twojezaglebie.pl/sosnowiec/o ... m-zdjecia/

Cytuj:
Uczelnia działki zakupiła za 879 tysięcy złotych. SUM jednak planuje sprzedać działkę. Kiedy to nastąpi? Na razie nie wiadomo, ale najprawdopodobniej będzie to okres kilkunastu miesięcy


Góra 
  
 
 Post Napisane: 13 mar 2014, o 19:04 
Offline
SAM Urbex
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2010, o 20:01
Posty: 1875
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Imię: Maciek
Dni Wydziału są raczej policzone:

Cytuj:
Działka z nigdy nieukończonym budynkiem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Ostrogórskiej idzie na sprzedaż. Czy szpecący miasto budynek wreszcie zniknie?

Zarośnięty, straszący i szpecący okolicę - taki jest dzisiaj nigdy nieukończony budynek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Ostrogórskiej w Sosnowcu. Mieszkańcy nazywają go "szkieletorem". Budowa rozpoczętej w drugiej połowie lat 70. inwestycji została wstrzymana po przemianach ustrojowych. Budynek przez wiele lat stał pusty. Teraz jest szansa, że wreszcie się to zmieni.

W lutym Senat ŚUM wyraził zgodę na sprzedanie trzydziestu ośmiu działek w rejonie sosnowieckich ulic: Ostrogórskiej, Rozwojowej, Białej i Ceglanej, które obejmują teren uczelni.

- Postępowanie przetargowe w pierwszej kolejności będzie miało na celu sprzedaż nieruchomości wraz z niedokończonymi zabudowaniami - mówi nam Agata Kalafarska, rzeczniczka prasowa Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. - Jeśli nie będzie chętnych, będziemy się zastanawiać nad innymi rozwiązaniami - dodaje pytana o ewentualne wyburzenie budynku.

Nieruchomość przy ul. Ostrogórskiej składa się z trzech segmentów. Sosnowiczanom najbardziej rzuca się w oczy część czternastokondygnacyjna wysoka na 46,27 metra o kubaturze 49,4 tys. metrów sześciennych. Towarzyszą mu jednak jeszcze dwa budynki trzykondygnacyjne o kubaturze 12,9 i 22,9 tys. metrów sześciennych.

Uczelnia nie ma już w planach wykorzystywania budynku dla celów naukowych.

- Zastanawialiśmy się, co zrobić z budynkiem przy ul. Ostrogórskiej, który straszy do dzisiaj, ale wiele się dzieje w tym względzie. Ministerstwo zgodziło się na dotację finansową celem zakupu nowego budynku, pod warunkiem, że zrezygnujemy ze starań o dokończenie tej budowy - wspominała na naszych łamach prof. Krystyna Olczyk, prorektor ds. kształcenia podyplomowego ŚUM i była dziekan sosnowieckiego Wydziału Farmaceutycznego, mówiąc o staraniach dotyczących powstania nowego kampusu uczelni na Dańdówce, który został otwarty uroczyście w ubiegłym roku.

Agata Kalafarska zwraca też uwagę na wciąż rosnące koszty utrzymania nieużywanego budynku. - Od chwili zaprzestania finansowania inwestycji przez Ministerstwo Zdrowia do końca października minionego roku wydaliśmy na utrzymanie tego obiektu 1,2 miliona złotych - wylicza rzeczniczka.

Z działań Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dotyczących budynku przy ul. Ostro-górskiej, cieszą się też w sosnowieckim Urzędzie Miejskim. - Cieszymy się, że ten budynek przestanie wreszcie szpecić okolicę. To atrakcyjny teren w centrum miasta. Czekamy na inwestora. Mogłoby tam powstać na przykład nowe osiedle - mówi Rafał Łysy, naczelnik Wydziału Informacji, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego.

Trochę historii

Budowa obiektu dla ówczesnej Śląskiej Akademii Medycznej im. Ludwika Waryńskiego rozpoczęła się w 1978 roku. Prace przy ulicy Ostrogórskiej zostały wstrzymane w 1993 roku.

3 października, decyzją ówczesnego prezydenta Sosnowca Tadeusza Dymka, nieruchomości te przekazano w użytkowanie uczelni, nie posiadały one jednak uregulowanych stanów prawnych. Wybrane w 2005 roku władze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego podjęły działania w zakresie prawnego uregulowania statusu tych terenów. Proces ten z uwagi na procedury administracyjne, z udziałem organów administracji rządowej i samorządowej, był długotrwały i zakończył się w czerwcu 2013 roku. ŚUM i miasto Sosnowiec podpisały wówczas akt notarialny w sprawie nabycia działek pod nieukończonym budynkiem.

Działki te uczelnia zakupiła za kwotę 879 450 złotych.

Przetarg nie został jeszcze ogłoszony. Rozpoczęła się już jednak procedura jego ogłoszenia. Sprzedaż gmachu po przeprowadzeniu postępowania przetargowego i wyłonieniu nabywcy na podstawie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym wymagać będzie zgody ministra skarbu państwa. Środki uzyskane ze sprzedaży budynku przy ulicy Ostrogórskiej uczelnia zamierza przeznaczyć na rozwój mieszczącego się w dzielnicy Dańdówka Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej.


http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3361877,szkieletor-w-sosnowcu-idzie-pod-mlotek-bedzie-zburzony-zdjecia,23,id,t,sg.html#galeria-material

Z tego co mi wiadomo to wejścia na górę są raczej niedostępne, a jeśli już ktoś się dostanie na górę czeka na niego alarm, na którego wezwanie przyjeżdża ekipa interwencyjna. Raczej nie polecam.

_________________
Wraz z OWŚ i Szombierkiem tworzymy SAM Urbex.
Moja stronka: Zakaz Fotografowania
Moja galeria zdjęć w serwisie FLICKR
Mój Instagram
Rock And Roll Ain't Noise Pollution


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 13 mar 2014, o 23:59 
 
Dni tego budynku to były policzone już kilka razy i póki co wynikło z tego tyle że nadal stoi ;)

Dostęp na górne konygnacje jakiś być musi o czym już tutaj pisałem - widziałem dwie osoby z latarkami po zmroku na samej górze, no i blaszana elewacja sama się raczej nie zwineła... A po zdjęciach z podlinkowanego artykułu widze że znika już coraz więcej blach od strony ulicy Ostrogórskiej. Z tym alarmem to na 99% taki sam blef jak z monitoringiem, znaczy alarm być może był/jest przy wejściu do anten, chociarz i tych anten wydaje mi się po ostatnich zdjęciach mniej - może wcale ich już niema, w sumie dawno się pod tym budynkiem nie kręciłem.


Góra 
  
 
 Post Napisane: 19 sie 2016, o 23:33 
Offline
SAM Urbex
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2010, o 20:01
Posty: 1875
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Imię: Maciek
W obecnej chwili z budynku został tylko najwyższy fragment, wszystkie boczne przybudówki zostały już powyburzane. Możliwe, iż gmach zostanie wysadzony.

_________________
Wraz z OWŚ i Szombierkiem tworzymy SAM Urbex.
Moja stronka: Zakaz Fotografowania
Moja galeria zdjęć w serwisie FLICKR
Mój Instagram
Rock And Roll Ain't Noise Pollution


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 23 sie 2016, o 16:44 
Offline
Przyjaciel
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 22:24
Posty: 2852
Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Imię: Piotr
Może jednak będą rozbierać powolutku ;)
Cytuj:
Szkieletor w Sosnowcu zostanie wyburzony. Około czterech miesięcy potrwają prace rozbiórkowe sosnowieckiego Szkieletora

http://sosnowiec.naszemiasto.pl/artykul/szkieletor-w-sosnowcu-zostanie-wyburzony,3810354,art,t,id,tm.html
Na razie dach nieco zażurowiał:


Załączniki:
Sosnowiec Ostrogórska przy Białej sie 2016 17336 (2).jpg
Sosnowiec Ostrogórska przy Białej sie 2016 17336 (2).jpg [ 216.4 KiB | Przeglądane 646 razy ]
Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 24 sie 2016, o 13:32 
Offline
SAM Urbex
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2010, o 20:01
Posty: 1875
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Imię: Maciek
Będę bardzo rozczarowany jeśli nie zrobią wielkiego bum ;) prace już trwają miesiąc, po wysadzeniu pozostanie jeszcze masa terenu do uprzątnięcia. Trzeba by kogoś na miejscu popytać.

_________________
Wraz z OWŚ i Szombierkiem tworzymy SAM Urbex.
Moja stronka: Zakaz Fotografowania
Moja galeria zdjęć w serwisie FLICKR
Mój Instagram
Rock And Roll Ain't Noise Pollution


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 1 wrz 2016, o 15:17 
Offline
Przyjaciel
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 22:24
Posty: 2852
Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Imię: Piotr
Tak się ma dziś sytuacja:


Załączniki:
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej wrz 2016 17529 (3).jpg
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej wrz 2016 17529 (3).jpg [ 231.52 KiB | Przeglądane 569 razy ]
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej wrz 2016 17529 (2).jpg
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej wrz 2016 17529 (2).jpg [ 246.74 KiB | Przeglądane 569 razy ]
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej wrz 2016 17529 (1).jpg
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej wrz 2016 17529 (1).jpg [ 235.37 KiB | Przeglądane 569 razy ]
Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 10 paź 2016, o 18:08 
Offline
Przyjaciel
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 22:24
Posty: 2852
Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Imię: Piotr
Budynek stracił już niemal całą elewację:


Załączniki:
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej paz 2016 18221.jpg
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej paz 2016 18221.jpg [ 253.42 KiB | Przeglądane 498 razy ]
Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 20 paź 2016, o 17:44 
Offline
SAM Urbex
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2010, o 20:01
Posty: 1875
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Imię: Maciek
Będzie bum!

Cytuj:
Najprawdopodobniej w najbliższy czwartek 27 października zostanie wysadzony budynek sosnowieckiego Szkieletora, czyli nigdy nie ukończona siedziba Śląskiej Akademii Medycznej w rejonie ulicy Ostrogórskiej. Obiekt od kilku tygodni jest rozbierany.

Zgodę na wyburzenie obiektu wydać musiało Ministerstwo Skarbu Państwa.

- Decyzją z dnia 29 czerwca 2016 r. Minister Skarbu Państwa wyraził zgodę na wyburzenie niezrealizowanych obiektów Wydziału Farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach położonych w Sosnowcu przy ul. Ostrogórskiej i ul. Rozwojowej - poinformowała Agata Kalafarska-Winkler, rzeczniczka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
reklama

Budowa rozpoczętej w drugiej połowie lat siedemdziesiątych inwestycji została wstrzymana po przemianach ustrojowych. Obiekt przez wiele lat stał pusty. W lutym 2014 roku Senat ŚUM wyraził zgodę na sprzedanie trzydziestu ośmiu działek w rejonie sosnowieckich ulic: Ostrogórskiej, Rozwojowej, Białej i Ceglanej, które obejmują teren uczelni. Kupnem wieżowca nikt nie był zainteresowany, zdecydowano się więc go wyburzyć.

Prace rozbiórkowe trwały od lipca. Teraz konstrukcja budynku ma zostać wysadzona.

Źródło

Niestety mnie raczej nie będzie.

_________________
Wraz z OWŚ i Szombierkiem tworzymy SAM Urbex.
Moja stronka: Zakaz Fotografowania
Moja galeria zdjęć w serwisie FLICKR
Mój Instagram
Rock And Roll Ain't Noise Pollution


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 20 paź 2016, o 20:37 
Offline
Przyjaciel
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 22:24
Posty: 2852
Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Imię: Piotr
Ja też mogę nie zdążyć, bo pracuję do 15:30. Na pewno jedna usłyszę wybuch, gdyż moja placówka znajduje się
przy pobliskiej ul. Jagiellońskiej :) Rąbek budynku widzę nawet z okna :)
A oto widok spod mojego budynku ze stycznia 2014.: Szkieletor w kontekście rozbudowywanego Wydziału Farmacji (Instytut Chemii czy jakoś tak). I widok z "mojego" okna:


Załączniki:
Sosnowiec Jagiellońska styczeń 2014 0087 (5).jpg
Sosnowiec Jagiellońska styczeń 2014 0087 (5).jpg [ 235.99 KiB | Przeglądane 433 razy ]
Sosnowiec Jagiellońska styczeń 2014 0087.jpg
Sosnowiec Jagiellońska styczeń 2014 0087.jpg [ 238.37 KiB | Przeglądane 433 razy ]
Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 27 paź 2016, o 17:19 
Offline
Przyjaciel
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 22:24
Posty: 2852
Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Imię: Piotr
Detonacja została przełożona na 4. listopada o godz. 12-tej (informacja ustna od osoby zaangażowanej).
Dziś od terenu Szkieletora odłączono zasilanie. Na czas wybuchu mają być ewakuowane dwa najbliższe budynki.
Dodatkowo ogrodzony ma być też bliżej nieokreślony obszar.
Do tej pory wystosowano trzy wnioski o pozwolenie na dokumentowanie zdarzenia za pomocą drona.
W wyglądzie samego Budynku niewiele się zmieniło, nie ma też znamion jakiegoś wzmożonego ruchu.


Załączniki:
Sosnowiec Ostrogórska paz 2016 18577 (6).jpg
Sosnowiec Ostrogórska paz 2016 18577 (6).jpg [ 255.66 KiB | Przeglądane 380 razy ]
Sosnowiec Jagiellońska w stronę Ostrogórskiej paz 2016 18575.jpg
Sosnowiec Jagiellońska w stronę Ostrogórskiej paz 2016 18575.jpg [ 237.72 KiB | Przeglądane 380 razy ]
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej paz 2016 18577 (3).jpg
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej paz 2016 18577 (3).jpg [ 238.91 KiB | Przeglądane 380 razy ]
Sosnowiec Ostrogórska od strony Kruczkowskiego paz 2016 18577 (11).jpg
Sosnowiec Ostrogórska od strony Kruczkowskiego paz 2016 18577 (11).jpg [ 226.66 KiB | Przeglądane 380 razy ]
Sosnowiec Ostrogórska od strony Małachowskiego paz 2016 18577 (13).jpg
Sosnowiec Ostrogórska od strony Małachowskiego paz 2016 18577 (13).jpg [ 254.53 KiB | Przeglądane 380 razy ]
Sosnowiec Małachowskiego w stronę Ostrogórskiej pz 2016 18595.jpg
Sosnowiec Małachowskiego w stronę Ostrogórskiej pz 2016 18595.jpg [ 201.3 KiB | Przeglądane 380 razy ]
Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 27 paź 2016, o 21:39 
Offline
SAM Urbex
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2010, o 20:01
Posty: 1875
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Imię: Maciek
4 listopada niestety też mi się nie uda. A szkoda, to będzie wielkie bum w samym centrum miasta.

_________________
Wraz z OWŚ i Szombierkiem tworzymy SAM Urbex.
Moja stronka: Zakaz Fotografowania
Moja galeria zdjęć w serwisie FLICKR
Mój Instagram
Rock And Roll Ain't Noise Pollution


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 3 lis 2016, o 18:29 
Offline
Przyjaciel
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 22:24
Posty: 2852
Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Imię: Piotr
Możliwe, że ostatnie ujęcia - wykonane, nieco wymownie, w obliczu nadchodzącego zmierzchu.
Szkieletor ukazywany jest tu kolejno od południa, wschodu i północy:


Załączniki:
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej lis 2016 18673.jpg
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej lis 2016 18673.jpg [ 238.18 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej lis 2016 18673 (6).jpg
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej lis 2016 18673 (6).jpg [ 230.01 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej lis 2016 18673 (9).jpg
Sosnowiec Ostrogórska przy Ceglanej lis 2016 18673 (9).jpg [ 243.71 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec Partyzantów przy Ceglanej lis 2016 18686.jpg
Sosnowiec Partyzantów przy Ceglanej lis 2016 18686.jpg [ 255.03 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec 1 Maja przy Przemysłowej lis 2016 18690.jpg
Sosnowiec 1 Maja przy Przemysłowej lis 2016 18690.jpg [ 201.91 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec 1 Maja przy Przemysłowej lis 2016 18690 (1).jpg
Sosnowiec 1 Maja przy Przemysłowej lis 2016 18690 (1).jpg [ 208.86 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec 1 Maja przy Przemysłowej lis 2016 18690 (3).jpg
Sosnowiec 1 Maja przy Przemysłowej lis 2016 18690 (3).jpg [ 214.64 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696.jpg
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696.jpg [ 220.72 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696 (2).jpg
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696 (2).jpg [ 216.02 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696 (3).jpg
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696 (3).jpg [ 192.35 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696 (4).jpg
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696 (4).jpg [ 248.11 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696 (7).jpg
Sosnowiec 1 Maja przy Legionów lis 2016 18696 (7).jpg [ 247.64 KiB | Przeglądane 848 razy ]
Góra 
 Zobacz profil  
 
 Post Napisane: 4 lis 2016, o 17:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2010, o 12:08
Posty: 131
Lokalizacja: tychy
Imię: Jan
No i bum.
https://www.facebook.com/AXPROJEKT/vide ... 548063184/

_________________
www.jelon.za.pl


Góra 
 Zobacz profil  
 
Dodaj do: Dodaj do Gadu-Gadu Dodaj do Grono.net Dodaj do Twitter Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Pinger Wypowiedź dla Wykop Wypowiedź dla Facebook Wypowiedź dla Gwar Wypowiedź dla Delicious Wypowiedź dla Digg Wypowiedź dla Google Wypowiedź dla Reddit Wypowiedź dla YahooMyWeb Śledzik Dodaj do Kciuk.pl Dodaj do Spinacz.pl Dodaj do Yam.pl
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » Eksploracja » Obiekty nieprzemysłowe » Nieprzemysłowe - Śląskie » Nieprzemysłowe - Sosnowiec


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

[ Time : 0.235s | 19 Queries | GZIP : Off ]